Küsi pakkumist

Igluahju tellimine

Oleme avatud teie soovidele ja nõudmistele ning valmis arutama erinevaid võimalusi parima ahju valmistamiseks.

Kui üldine nõusolek on olemas, siis tuleme teie juurde kohale – mõõdame ja vaatame koos teiega, kuidas ahju sobitada olemasolevasse keskkonda ja kuidas lahendada kõik tehnilised detailid.

Palun kirjeldage vormis lühidalt oma soove, kuna algse kokkuleppe saavutamisel tuleme nagunii kohale ja selgitame kõike detaile täpsemalt.

Igluahju ühendamine korstnaga

Tegemist on tuleõhutusnõuetest kinnipidamisega, et ei tekiks mingitki tuleohtu ahju kütmisel.

Ahju vundament

Igluahjul peab olema korralik vundament, et ta ei hakkaks soojaga mängides vajuma.

Iglauhju ehitamine

Ehituse käigus hoiame puhtust ja korda ehitusobjektil ja jälgime et meie tegevus ei rikuks ümbritsevat. Põrandale soovitame panna ehituse ajaks katte ja kõik materjalid on soovitatav ladustada kas õue või kõrvalruumi, aga võimalikult lähedal ehitatavale ahjule.

Ahju üleandmine

Kui ahi on valmis, vaatame selle koos üle ning anname juhised, kuidas ahju sisse kütta. Sissekütmisel on oluline et ei tehtaks tugevat tuld.

Igluahju ehitamise aeg

Üldiselt valmib Igluahi sõltuvalt ettevalmistatud kohast ja viimistlusmaterjalide kasutamisest keskmiselt kolme päevaga. Ahju ehitamisel on vaja arvestada, et viimistlusmaterjali saab panna ahjul peale alates kolmandast nädalast alates ahju sisu ladumisest.

Siin oleva vormi kaudu on võimalik saata meile oma soov. Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel, üldiselt paari tööpäeva jooksul.